KONST / Litografier / Färgserigrafi 8602037
nr 860 2037
Friedensreich Hundertwasser
(1928-2000), Österrike
Färgserigrafi , Friedensreich Hundertwasser (1928-2000), 75/90/CLX, Signerad 668 Roma 1967, 'Addios d`all Africa' Proveniens: Galleri Leger, motivets mått: 48x65
Utrop:
12.000 kr
Såld:
12.000 kr
måndag 18 november 2013
kl 19:50:08
10.500 kr
10.500 kr
11.500 kr
11.500 kr
Friedensreich Hundertwasser
Läs mer om Friedensreich Hundertwasser